Categorieën
Een lintje voor Rie!

In het WeesperNieuws van 25 april stond onderstaand stukje. Zeer verdiend vinden wij, chapeau voor 'onze Rie!'
Lid in de Orde van Oranje-Nassau
In Weesp viel de eer (onder meer) te beurt aan Rie Zevering, die een onmisbare steun is voor de activiteitenbegeleiders van Vivium Hogewey. Zij zet zich met hart en ziel in voor dementerende bewoners: zij zingt, danst en brengt hen rust. Daarnaast is zij als vrijwilliger actief als secretaris en gastvrouw bij het Alzheimer Café Weesp, de Golfvereniging Weesp en Stichting Vrienden van Hogewey. Voor haar jarenlange toewijding werd zij benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
Gerelateerde berichten
Baan gesloten ivm evenement
In verband met evenementen van UP-Events is op zowel donderdag 22 mei als vrijdag 13 juni de golfbaan de gehele dag gesloten. Ook de driving range is niet toegankelijk.
Week van de teek
Teken zijn overal te vinden waar natuur is: in achtertuinen, stadsparken, duinen en ook op golfbanen. Teken kunnen ziektes overbrengen, onder andere de ziekte van Lyme. Daarom is het belangrijk dat golfers weten hoe je een tekenbeet voorkomt en wat je moet doen als je toch gebeten bent.
Heb je moeite met de intogolf app ?
In dit nieuwsbericht willen we je graag helpen met Intogolf en geven we tips over hoe je gebruik kunt maken van Intogolf.