Categorieën
De instuif van 21 augustus
Na een lange tijd niet meer meegedaan te hebben met de instuif vandaag eindelijk weer van de partij. Het was leuk om zoveel oude bekenden te zien.
Een mooie dag om te golfen: niet te warm, blauwe lucht en af en toe een wolk, prachtige Hollandse luchten. Wel een harde wind. Waren er daarom zoveel birdies?
Vandaag 30 instuivers. De organisatie was in handen van Loes en Wien Philips en zij kozen deze keer voor een vossenjacht, speelvorm Strokeplay max. 5. Na afloop van de wedstrijd kreeg elke deelnemer een kopie van de kaart van de vos.
Had je het zelfde aantal slagen als de vos dan verdiende je twee punten. Eén slag meer of minder dan de score van de vos: één punt. Alle overige scores leverden niets meer op.
De uitslag
Bij de heren sloeg Peter Janneman de bal het dichts bij de pin. De dames neary werd niet geslagen.
Birdie balletjes voor: Gerard Stevens, Sjoerd Bron, Wim Vinju, Roy Bihari, Peter Janneman, Corrie Brandt, Wilfried Meun, Peter Roest en Jacqueline Dudink.
Dames
Drie dames eindigden met 18 punten:
Rosa Mendia, Jacqueline van de Linden en Jacqueline Dudink
Heren
22 punten Pim Reinders
21 punten Eddie de Groot
19 punten Paul Baarbé
Bedankt Loes en Wien!
Tot de volgende keer.
Wil van Horssen
Gerelateerde berichten
Puttje meer of minder?
Op de laatste pagina van de wedstrijdkalender stond ook dit jaar weer de Putting contest aangekondigd. Een jaarlijks wedstrijdje om te testen hoe onze leden deze zomer hun putt skills hebben verbeterd. Ruim 30 deelnemers meldden zich afgelopen zaterdag 16 november bij de organisatoren Henk Steffens en Ad de Rijk. Door middel van de bekende vlaggetjes hadden zij weer een lekker lastig parcours op alle greens neergezet. Ditmaal met uitzondering van de nieuwe green van hole 7 (in de wandeling ‘de bult’ genoemd), omdat deze nog niet echt volgroeid is en de deelnemers ondanks het keurig aangelegde trappetje wat klim- of klauterwerk bespaarde. In plaats daarvan werd de puttinggreen gebruikt.
De eerste wedstrijd
Aan de start stonden 15 mensen, die onder goede weersomstandigheden een heerlijke en leuke tijd samen buiten hebben doorgebracht. Er zijn drie birdies geslagen door Bas Overwater, Jeroen Aukema en Monica Leijten. De neary voor de heren was voor Joost leijten. Bij de dames wist Wies Suwarganda de neary te veroveren. De derde prijs was voor Monica. Ad de Rijk had de tweede prijs en Tini Bruggeman werd eerste. Ik werd beloond met een heerlijk boerenkool stamppot pakket. Gea Noë, dank voor het verzorgen hier van. Ad voor de leiding en medespelers voor de goede stemming. Tini Bruggeman
Het zit er al weer op!
Het was weer een spannende slotdag van de NGF Najaarscompetitie 2024, want er was veel om voor te strijden. Met als resultaat een poule winnaar (Team 3), een tweede plaats (Team 1) en een vierde plaats (Team 2).