Zonnige eerste Herenmiddag

22 mei 2025
Herenmiddag

Met alweer een schitterende dag in dit krankzinnig mooie voorjaar begonnen we op 12 mei om 13.00 uur met 26 heren aan de stableford-wedstrijd. Het was een dure dag voor de vereniging, want er werden maar liefst 10 birdies geslagen. Onderaan zie je de namen.

Met een start op hole 1 begonnen Robert Andringa, Dirk Jan Ubbels en Wilfried Meun voorspoedig, ondergetekende zelfs met een par.

Afwisselend speelden we goede en uiteraard minder goede holes maar de balans was over het algemeen positief. Dirk Jan speelde een goede ronde en kennelijk stimuleerde dat, want het is leuk om uitgedaagd te worden. Voor Robert ging het allemaal iets minder, maar slecht was het zeker niet, met uiteindelijk een 8e plaats. Op hole 4 sloeg Robert een prachtige bal en Dirk Jan zei, ik hoor een tik, en jawel hoor hij lag op de green, en was kennelijk tegen de vlag aangekomen, want met 60 cm van de vlag, mondde dit uit in een mooie birdie. Zijn er ook lelijke birdies, ja misschien hoentjes.

Met name de gezelligheid in de flight gaf ons vleugels en dat was in het resultaat goed te zien. Uiteindelijk eindigde ondergetekende met 6 parren en een birdie, wat natuurlijk een droomuitslag opleverde. Naast de mindere holes gingen er in onze flight ook weinig ballen het water in, een vereiste voor een goede score op deze waterrijke mooie golfbaan.

Door de droogte rollen de ballen veel verder, wat we ook al constateerden op het ABC toernooi van afgelopen zaterdag. Een compliment over de greens is denk ik zeker op zijn plaats, want ze zijn best snel, en op onze hoge hole 7 wordt de green ook steeds beter.

Het droge weer zit natuurlijk niet echt mee.

Het was een geweldige dag en hoop dat dit weer de komende zomer ook nog zal aanhouden.

We hebben nog veel wedstrijden voor de boeg en ik hoop dat de belangstelling groot zal zijn, want dat is leuk voor de Wedstrijdcommissie. Komt allen.

Wilfried Meun

Uitslag

1. Wilfried Meun, 39 pt
2. Dirk Jan Ubbels, 34 pt
3. Beat Scheidegger, 31 pt
4. Paul Baarbé, 30 pt
5. Roy Bihari, 30 pt
6. Sjoerd Bron, 30 pt

Neary: Robert Andringa

Birdies: Sjoerd Bron, Ruud Andringa, Robert Andringa, Kees Eitjes, Peter van den Hoogen, Evert Strating, Barry Jaspers, Wilfried Meun en Fred Nelis 2x.

Gerelateerde berichten

Dapper!

Meer dan 20 dappere golfers kwamen zaterdag 1 november opdraven om de 1e wintercupwedstrijd te spelen.

4 november 2025

Het zit er weer op. De NGF Najaarscompetitie 2025

Team 1 van captain Gert Weijman kon de hatelijke 0 wedstrijdpunten na de 3e wedstrijddag ook op deze slotdag niet wegpoetsen. Het onzalige idee van vorige week, om alle golftassen met inhoud op marktplaats te zetten, vinden we echter toch wel wat voorbarig met nog enkele verenigingswedstrijden in het verschiet (Wintercup op 1 november en de Putting Contest op 15 november).

27 oktober 2025

Nog veel om voor te strijden op de slotdag van de Najaarscompetitie

Team 1 van captain Gert Weijman kon wederom geen punten bijschrijven, maar om nou meteen je uitrusting aan te bieden op marktplaats, met nog een wedstrijd te gaan, is wat erg pessimistisch. De rode lantaarn, als ultiem doel voor deze jaargang 2025, kan nog worden ontlopen. Gert en teamgenoten “go for it“ komende woensdag op bezoek bij AMVJ 1 in Amstelveen. Voor het ooggetuige verslag van afgelopen woensdag verwijs ik jullie naar het onderstaande.

19 oktober 2025
Bekijk alle nieuwsartikelen